Moto

Memorijalni turnir “ Đura Prokić” - 2015

Na XI. Memorijalnom turniru “ Đura Prokić” za sve uzrasne kategorije, koje je održano 22.marta, karatisti karate klub King ostvarili su izuzetan rezultat. Osvajanjem 34 medalje naš klub je na ovom takmičenju poneo titulu najuspešnijeg kluba u borbama, a u generalnom plasmanu zauzeli smo drugo mesto.

Osvajači bronzanih medalja su: Vitasović Lola, Stanković Sofija, Jeftić Mihajlo, Todorović Milan, Andrić Anja, Zoraja Nemanja, Linta Pavle, Savić Milica i Spasić Isidora.

Srebrne medalje su osvojili: Ilić Isidora, Simeunović Jelena, Milanović Iva, Petrović Dimitrije, Rončević Isidora, Grbić Kristina, Urošević Nikola, Životić Jovan, Anđela Kosanović i Manojlović Aleksa, kao i ekipe u borbama kadeta (Tadić Darko, Milačić Milan, Boris Stjepanović, Todorović Milan i Urošević Nikola) i mlađih pionira (Vranić Stefan, Savić Kojadinović Vasilije, Jakšić Sergej i Životić Jovan) i starijih pionira (Bašić Aleksa, Urošević Luka, Zoraja Nemanja).

Zlatne medalje su pripale sledećim takmičarima: Grego Ružir Nađa, Jokić Teodora, Morel Tamara, Vujanović Nikola, Marković Nikola, Stjepanović Boris, Kosanović Aleksandra, Ana Urošević, Urošević luka, Anđelković Marija i Brnjas Ivan, kao i ekipa pionirki u borbama (Ninković Anja, Jovanović teodora, Andrić Anja i Anđelković Marija).