Moto

Upis novih članova

Karate Klub "KING" periodično vrši upis novih članova u svoje redove. Dođite i pogledajte kako izgedaju naši treninzi, i verovatno će Vam se dopasti i poželećete i vi da nam se priključite. Karate je veoma zdrav sport koji doprinosi pravilnom razvoju tela i, ukoliko ste roditelj, nema sumnje da to želite svom detetu. Ukoliko ste učenik ili student, onda je atmosfera u našem klubu ono što će Vas sigurno privući.
Sve informacije možete dobiti na neki od sledećih načina:

  • Javite se na telefon 064/111 09 51
  • Pošaljite nam email na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili preko stranice Kontakt
  • Posetite našu facebook stranicu
  • Dođite u bilo koju od sala sa mape na stranici Kontakt, u kojima Karate Klub "KING" održava treninge.